Categories
Hayır Lokması, Hayır Organizasyonları

500 Kişilik Hayır Lokması

500 Kişilik Hayır Lokması Fiyatları

Seyyar hayır lokmacıları olarak uzun yıllardan beri sizlere hizmet veriyoruz. Dilediğiniz adres, gün ve saatte hizmet verebilme avantajımız ile sizlere uygun fiyatları kaliteli hizmet vermenin gururu ve mutluluğunuz yaşıyoruz.

500 Kişilik Hayır Lokması fiyatı ve diğer fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

500 kişilik lokma fiyatı 1500TL

500 Kişilik Hayır Lokması

500 Kişilik Hayır Lokması

Hayırseverler dağıtmak istedikleri hayır lokması adetleri kendileri belirlemektedir. Dağıtılacak adresteki yoğunluk veya bütçeleri dahilinde bu rakamları belirlemektedir. Lokma dağıtmak istedikleri yerde maksimum 500 kişilik dağıtılabileceğini düşünenlerin ve bütçelerinin 500 kişilik hayır lokması dağıtımına uygun olanlar 500 kişilik hayır lokması sipariş verebilmektedir.

500 kişilik hayır lokması sipariş verdiğiniz de özel donanımlı mobil araçlarımız, iki adet lokma kızartma ve şerbetle ustalarımız, 500 kişilik lokma, 500 kişilik ikramlık kase ve 500 kişilik tadım çubuğu ve peçete gibi tüm malzemeler dahildir. Sizin belirttiğiniz adrese geldikten sonra ustalarımız lokmaları kızartmaya başlarlar. Kızartılan lokmalar diğer ustamız tarafından şerbetlenerek ikramlık kaselere porsiyonlanarak ikram edilmeye başlanır. 500 kişilik lokmaların tamamı dağıtılır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler