Categories
Hayır Organizasyonları, Hayır Lokması

Beşiktaş Hayır Lokması Kiralama

Beşiktaş Hayır Lokması Kiralama Beşiktaş’ta ve Tüm İstanbulda hayır lokması kiralama hizmeti veriyoruz. Beşiktaşta dilediğiniz adreste, sokakta, camii önlerinde veya meydanlarda hayrınıza lokma dağıtıyoruz. Talep ettiğiniz tüm adreslerde dilediğin gün ve saatte hayır lokması dağıtımı yapıyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşıp adres,gün ve saat bilgisi vermek olacaktır. Sıcacık hayır lokmalarını sizlerin hayrına dağıtmak ise bizim işimiz.. 0536 810 83 58

 

Beşiktaş’ta Lokma Döktürme Fiyatları Ne Kadar?

Tüm İstanbul ve Beşiktaş ilçemizde lokma döktürmek isteyen hayırseverlerin talep ettikleri, dağıtım yapılması istediği adet ile birlikte fiyatlandırılır. Lokma döktürme fiyatları hakkında tüm detaylı bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. Yıllardır dağıtım yaptığımız Beşiktaş ilçesinde bizlere hayır lokması döktürebilirsiniz. Kaliteli, hijyenik güvenilir hizmet anlayışımız ile bizlere güvenle sipariş verebilirsiniz.

 

Beşiktaş Lokma Arabası Kiralama

Hayır lokması dağıtımında önemli olan insanlara bir tatlı ikram etmek olduğu kadar aynı zamanda yapılan ikramın hafif, lezzetli ve sıcak olması da önemlidir. Burada ki hafif, lezzetli ve sıcak konusunda çözüm mobil hayır lokması araçlarımızdır. Hayır lokması için özel donanımlı araçlarımız ile lokmayı bizzat araç içerisinde kızartıp şerbetleyip son derece sıcak bir şekilde ikram ediyoruz. Lokma ikram etmek güzel, sıcacık hayır lokması ikram etmek çok daha güzeldir.

 

Beşiktaş Lokma Dağıtma

Camii önlerinde, sokaklarda, köşebaşlarında, meydanlar ve kalabalık caddelerde hayır lokması dağıtımına denk gelmek eskisinden çok sık rastlanır oldu. Son derece özenle hazırlanan mayalı lokma hamurunun araç içerisinde bulunan tezgahlarımızdaki kızartma yağı ile buluşması sonucu ortaya çıkan harika koku, kızartılan lokmaların şerbet ile buluşması sonrası karşı konulamaz hafif, sıcak ve lezzetli lokmalar insanlarımız tarafından afiyet ve beğeni ile tüketilmektedir. Bu sıcacık lokmaları hayrına insanlara ikram etmek için bize güvenle sipariş verebilirsiniz.

Hayır Lokması Dağıtımı için, Uygun fiyat ve tüm detaylar için bize ulaşın.

 

 

Hayır lokması dağıtmak için bize ulaşın. 05368108358

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler