Categories
Hayır Lokması

Seyyar Lokmacı

Seyyar Lokmacı Nedir? Seyyar lokmacı, özel donanımlı araçları ile araç içerisinde lokma hazırlayıp sıcak ikram etme hizmetidir.

İstanbul seyyar lokmacıları denildiğinde her köşe başında camii önlerinde lokma dağıtımı yapan araçları görebilirsiniz. Araçlarda kızartılıp şerbetlenerek servis edilen lokmaları afiyetle tüketebilirsiniz.

Evlerinde mevid okutup evinin önünde mevlid lokması dağıtanlar, camii önlerinde namaz çıkışlarında cemaate lokma ikram etmek isteyenlerin tercihidir. Seyyar hayır lokmacılarını diğer lokmacılardan ayıran en büyük etken lokmaların taze ve sıcak bir şekilde ikram edilmesidir. Bu sebepten dolayı hayır üzere ikramda bulunmak isteyenler genelde seyyar lokmacıları tercih etmektedirler.

 

İstanbul Arabalı Seyyar Lokmacı

Seyyar hayır lokmacılarının hazırladığı tatlı, Osmanlı mutfağının mirası olan lokma tatlısıdır. Lokma tatlısı iki farklı şekilde hazırlanır. Günümüzde İzmir lokma olarak anılan ortası delik kandil simidi şeklinde, boyutunda olan ve yuvarlak ceviz büyüklüğünde olan saray lokmasıdır.

Hazırlanan lokmalar oldukça hafif ve lezzetlidir. Hamurunda un su maya tuz ve az miktarda şeker bulunmaktadır. Hafif ve rahatsızlık vermeyen özelliği sayesinde herkes tarafından beğeni ile tüketilen bir tatlı olmuştur. Hayır severlerde insanlara ikramda bulunurken bu detayı göz önünde bulundururlar.

Seyyar lokma araçları dışardan ilave herhangi bir teçhizata gerek duymadan araç içerisinde donanıyla tamamen dışardan bağımsız bir şekilde üretimini gerçekteştirebilmektedir.

 

Seyyar Lokmacı Fiyatları

Hayır lokması dağıtmak isteyenler için seyyar lokmacılar en uygun ve kalite hizmet veren firmalardır.

Seyyar Lokmacı kiralamanın fiyatları için öncelikle lokma ikram etmek istediğiniz kişi sayısını belirlenmeniz gerekmektedir. En az 500 kişilik lokma sipariş verebileceğiniz gibi üst sınır olmaksızın 10.000 adetlere kadar sipariş verebilirsiniz. Verilen siparişlerin ücretini hayırsever karşılar ve seyyar lokmacıda ücretsiz olarak hayır sahibinin vekaleti ile hayır lokmasını dağıtır.

Seyyar lokmacı fiyatları 950TL’den başlar. 500 kişilik hayır lokması fiyatı 950TL’dir.

1000 kişilik seyyar lokmacıların fiyatı 1,750TL olmaktadır. Önceki yazımızda da belirttiğimiz üzere bu şekilde fiyatlarımız sizlerin istediği, dağıtılmasını talep ettiği kişi sayısına göre belirlenir. Yapılan işin hayır işi olması sebebi ile firmamız fiyatlar konusunda sizlere mümkün olduğunca yardımcı olmaktadır.

Hayır lokması fiyatları, seyyar lokmacılar fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler