Categories
Genel Kategori

Hayır Lokması İstanbul

İstanbul Hayır Lokması dağıtımı için hizmet veriyoruz. Sizin belirlediğiniz lokasyonda ve yine sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte sizlerin hayrına lokma dağıtıyoruz. Cenaze için lokma dökmek, merhum veya merhume sevdiklerinizin ölüm yıldönümlerinde lokma döktürmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.  Min. 500 porsiyonluk siparişleriniz ile sıcak sıcak lokma ikram edebilirsiniz.

Eviniz’de veya Camii’de mevlid okutturuyorken eviniz veya camii önünde hayrat lokmalarınız hazırlansın istiyorsanız bu konuda sizlere hizmet verebiliriz.

İstanbul Lokma Döktürme

Lokma döktürmek isteyen İstanbul’lu hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Hayrat için Lokma döktürüp ikram etmek istiyorsanız sizin işinizi kolaylaştırıyoruz. Mobil lokma aracımız ile geliyor ve dilediğiniz yerde sizin için lokma döküyoruz. Özel donanımlı araçlarımızda lokmaları kızartıp şerbetliyoruz ve sizin hayrınıza sıcak bir şekilde ikram ediyoruz.

İstanbul Lokma Döktürmek için gayet uygun bir şehir. Çünkü her caddesi her sokağı ve her meydanı oldukça kalabalıktır. Lokma döktürülecek yerin kalabalık ve işlek bir yer olması önemlidir. Kalabalık olmayan bir yerde dağıtım uzun sürebilir. Herhangi bir problem olmaz ancak sıcak ikram edilmesine önem veriyoruz

hayır lokması istanbul

Hayır Lokması İstanbul Fiyatları

İstanbul’da hayır lokması fiyatları dağıtım miktarlarına göre belirlenmektedir. Min. Sipariş miktarımız 500 Kişilik Hayır lokmasıdır. 500 Kişilik hayır lokması 2022 güncel fiyatımız 1.500TL’dir.

Sipariş miktarı arttıkça fiyat artıyor ancak porsiyon birim fiyatı düşmektedir.

Lokma Döktürme Fiyatları İstanbul

 • 500 Kişilik Hayır Lokması Fiyatı 1.500TL
 • 600 Kişilik Lokma Döktürme 1.600TL
 • 750 Kişilik Hayrat Lokması Fiyatı 1.900TL
 • 1000 Kişilik Hayır Lokması 2.500TL

Uygun teklif alabilmek için bize mutlaka ulaşın. Tarih ve adres bilgisi iletmeniz durumunda uygun teklif vermeye çalışacağız. Detaylı fiyat bilgisi için lokma döktürme istanbul fiyatları inceleyebilirsiniz.

Lokma Dağıtımı İstanbul

Lokma Dağıtımı İstanbul’da son dönemin en çok talep alan hayratıdır. Artan taleplerin karşılanmasının dışında müşterilerimizin nerede dağıtacağız? Sorusuna da cevap verebiliyoruz.

İstanbul’da hayrat lokma dağıtmak isteyen hayırsever müşterilerimiz için nerede dağıtılacağı konusunda seçenek oldukça fazladır. Bulunduğunuz ilçenin kalabalık meydanları, caddeler veya mahallenizde, sokağınızda dağıtım yapılabilmektedir. Hayırsever müşterilerimiz genelde kalabalık camiilerin namaz çıkışlarında veya kalabalık bir lokasyonda dağıtım yapılmasını talep etmektedir.

Dağıtım yapmak istediğinizde size yakın bir yer olması ve sizinde yapılan hayra şahit olmanız önemlidir. Bu yüzden siz nerede isterseniz oraya geliyoruz.

Evine yakın olmasını önemsemeyen müşterilerimiz Eyüp Sultan meydanını tercih edebilir.

Eyüp Sultan Meydanı benzeri yerler hayır lokması dağıtmak için İstanbul’da ki en uygun yerlerdir.

istanbul hayır lokması

İstanbul Hayır Lokması

Hayır Lokması İstanbul dağıtımında uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. İstanbul’un her noktasında hayır lokması dağıtımlarınızda hayrınıza vesile oluyoruz.

Özel tasarladığımız hayır lokması dağıtım aracımız ile İstanbul’un heryerindeyiz. İstanbul Hayır Lokması konusunda en çok talep alan illerimiz arasındadır. Talebi karşılayacak bir çok lokma döken firmalara arasında yer almaktayız.  Fiyatlarımız ve hizmet kalitemiz ile fark oluşturup tercih edilmek için çalışıyoruz. Yaptığımız lokmaların lezzeti, hafif ve uygun fiyatlı olması tercih edilme sebebimizdir.

Avrupa Yakası Lokma Dağıtımı yaptığımız bazı ilçeler;

 • Avcılar’da bir çok kez dağıtım yaptık.
 • Beylikdüzü ilçemizde hayrat lokma dağıtımı sağladık.
 • İstanbul Büyükçekmece’de hayır lokması dağıtımı yaptık.
 • Hadımköy’de kurumsal müşterililerimize uzun süreli hizmet verdik.
 • Başakşehir’de dağıtım yaptık.
 • Küçükçekmece ilçemizin her noktasında dağıtım yapıldı.
 • Bahçelievler ilçesinde lokma dağıtımlarımız devam etmektedir.
 • Zeytinburnu, Kağıthane, Şişli, Fatih, Beyoğlu, Arnavutköy, Sultangazi, Bayrampaşa ilçelerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Belirttiğimiz ilçeler hizmet verdiğimiz bazı ilçelerdir. İstanbul ilimizin tüm ilçelerine hizmetimiz mevcuttur.

Hayır Lokması Nedir?

Mayalı hamurun kızartılıp şerbetlenerek servis edilen lokma tatlısının hayrat için dağıtılmasına hayır lokması denir.  Siparişiniz üzere hazırlanan mayalı hamur sizin belirttiğiniz adrese getirilir. Özel donanımlı lokma aracımızda kızartılır. Aracımızda kızartılan lokmalar yine araç içerisinde şerbetlenir.

Sıcak bir şekilde porsiyonlanır ve kim adına ikram edilecekse o kişi hayrına lokmalar oradan geçen herkese ikram edilir. Sıcak servis edildiği son derecek lezzetli ve hafif bir tatlıdır.

İstanbul’da hayır lokması dağıtım firmasıyız. Her geçen gün daha sık karşılaştığınız lokma dağıtan araçlar’dan bazıları bize ait lokma araçlarıdır. Gün geçtikçe lokma döktürmek isteyen müşterilerimizin taleplerini karşılamak için çalışıyoruz.

Lokma döktürme geleneği İstanbul’da gün geçtikçe daha fazla talep görmektedir.

 

Hayır Lokması Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakasında lokma döktürmek mi istiyorsunuz? Hayır lokması Avrupa yakası döktürmek için bize ulaşabilirsiniz. Başakşehir merkezli firmamız Avrupa yakasında bulunmaktadır. Avrupa yakasında bulunan müşterilerimize daha uygun hizmet verebiliyoruz. Müşterimiz en nihayetinde bir hayır işi yaptığı için maliyetlerimizin en önemli unsuru olan ulaşım (akaryakıt) masrafını min. Seviyede yansıtmak isteriz. Avrupa yakasında bulunan müşterilerimize ulaşım giderlerini düşürüyoruz. Bu sayede daha uygun hizmet verebiliyoruz.

hayır lokması istanbul fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler