Site simgesi Mobil Hayır Lokması

Hadımköy Hayır Lokması

Hadımköy Hayır Lokması

Hadımköy Hayır Lokması

Hadımköy Hayır Lokması için bize ulaşabilirsiniz. Hayır lokması dağıtmak gün geçtikçe daha sık tercih edilen bir hayır haline gelmektedir. Düşük maliyet ile çok fazla kişiye ikramda bulunabilme imkanı sağlar. Bu yüzden sürekli olarak tercih edilmektedir. Hadımköy Hayır Lokması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Hadımköy Hayır Lokması dağıtımı Min. sipariş miktarı 500 kişilik olan bir hayır lokması dağıtımı için 1500 TL maliyeti olmaktadır. Sadece lokma dağıtmaktan ziyade aynı zamanda sıcak sıcak ikram edildiği için oldukça beğenilmektedir.  

Hadımköy Lokmacı Kiralama

Hadımköyde lokmacı kiralama için öncelikle hangi gün ve saatte dağıtım yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Gün ve saat belirledikten sonra kaç kişilik lokma dağıtılacak bunu bize bildirmelisiniz. Hayır lokması araçlarımız ile dilediğiniz adres gün ve saatte sizin istediğiniz adetlerde lokma dağıtıyoruz. Hayır arabalarımızdaki tezgahlarda lokma kızartıp şerbetliyor ve sıcak bir şekilde ikram ediyoruz.  

Hadımköy Hayır Lokması Lokma Dağıtımı

Lokma Dağıtmak Hadımköy

Tüm İstanbul’a hizmet verdiğimiz gibi Hadımköy ilçemizde de hayır lokması dağıtımı konusunda hizmet veriyoruz. Cenaze lokması, mevlid lokması, çocuk lokması, düğün ve davetlerde lokma dağıtımı gibi bir çok sebepten lokma dağıtılabilmektedir. Bizde bu konuda size en kaliteli hizmeti veriyoruz. Lokma siparişleriniz hakkında daha detaylı bilgi almak veya rezervasyon yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz. Youtube ve Instagram hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.  

Hayır Lokması Dağıtımı Hadımköy

Hadımköy Hayır Lokması Dağıtımı yapmak mı istiyorsunuz? Hayır lokması dağıtımı yapmak isteyen Hadımköy’lü hayırseverlere dağıtım hizmeti veriyoruz. Bizleri güvenerek tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyat, hijyenik ve güvenilir hizmet vermenin mutluluğu ile tüm özel günlerinizde hayır lokması dağıtım taleplerinizi karşılıyoruz. 

Mobil sürümden çık