Site simgesi Mobil Hayır Lokması

Arnavutköy Hayır Lokması

arnavutköy hayır lokması

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy hayır lokması tüm sokaklarında tüm camii önlerinde de hayır lokması konusun da hizmet veren bizler Arnavutköy merkez başta olmak üzere sizlere İstanbul un şirin ilçesi Arnavutköy de lokma hayrı yapmaya devam ediyoruz .

Arnavutköy de dağıtımı yapan hayırseverlere oldukça sık rastlamak mümkündür. Sizlerde dilediğiniz gün ve saatte Arnavutköy’ün istediğiniz cadde ve sokakların da lokma hayrı döktürmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizlere tarih ve kişi sayısını belirtmek olacaktır .

Ege bölgesinde uzun bir süredir oldukça popüler ve bu popülerliği halen güçlenerek devam etmektedir. Ege bölgesi has bir adet olduğu düşünülen Hayır lokması dağıtımı aslında ülkemizin her bölgesinde sık olarak kullanılan bir hayır işidir. Son dönemde İstanbul’da oldukça sık talep edilemektedir.

 

Arnavutköy Hayır Lokması Fiyatları

Hayır lokması fiyatları sizlerin talep ettiği, dağıtılması ve ikram edilmesini istediğiniz kişi sayısına göre belirlenmektedir. Min. 500 kişi olacak şekilde sipariş alınmaktadır. Genelde 1.000 ile 1.500 kişilik hayır lokması sipariş verilir. Çünkü hayırseverler ne kadar çok kişiye ulaşılırsa o kadar hayrının yerine ulaşacağını düşünerek mümkün olduğunca, bütçesine uygun olduğunca çok sipariş verir.

2023 yılın da erken rezervasyonlarınız da tüm Arnavutköy lokma hayrı yapan müşterilerimize %10 indirim ile kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Arnavutköy ün hemen yanı başın da bulunan ve lokma hayrı dağıtmak isteyen Hadımköy de hayır lokması dağıtmak isteyen müşterilerimize de %10 kampanyamızdan yararlanabilmektedir.

Hayır lokması siparişleriniz için bizlere 0536 810 83 58 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Arnavutköy Hayır Lokma Fiyatları;

* 500 Kişilik Hayır Lokması Dağıtım fiyatı 950,00TL

* 600 Kişilik Hayır Lokması Dağıtımız fiyatı 1150,00TL

* 750 Kişilik Hayır Lokması Dağıtım Fiyatı 1300,00TL

* 1,000 Kişilik Hayır Lokması Dağıtım Fiyatı 1600,00TL

Arnavutköy Hayır Lokması Dağıtılan Başlıca Cadde ve Mahalleler

Arnavutköy’de lokma dağıtmak istiyorsunuz ama Arnavutköy’ün neresinde dağıtacağınızı bilmiyorsanız işte sizin için hazırladığımız Arnavutköy de lokma hayrı dağıtımı yapabileceğiniz alanlar cadde ve camileri şöyle olmaktadır.

Arnavutköy’de uzun yıllardır referansımız olan müşterilerimizin arasında sizleride görmek isteriz.

Mobil sürümden çık